Obavijest uz početak nove školske godine 2019./2020.

U nastavku pročitajte nekoliko osnovnih informacija vezanih uz nastavu informatike u školskoj godini 2019./2020.

Informatika je obavezni predmet za učenike 5. i 6. razreda, a izborni za učenike 1., 2., 7. i 8. razreda.

Potreban pribor
Za nastavu informatike potreban vam je udžbenik, radna bilježnica, obična bilježnica i olovka. Ako želite, za spremanje svojih radova možete koristiti USB ključić; za nastavu je sasvim dovoljan i 1GB (ne mora ni biti nov). Radove ćemo u školi spremati u oblaku koristeći sustav Office365 i OneDrive. Za svakodnevni rad potrebno je u svakom trenutku znati svoje AAI@EduHr korisničko ime i zaporku (isto ono koje koristite da biste pogledali svoje ocjene).

Odvijanje nastave
Nastava informatike odvija se u informatičkoj učionici. Nastava je unutar redovnog rasporeda pojedinog razreda.

Želim vam uspješnu predstojeću školsku godinu!

Vaša učiteljica Tanja

Pripremni zadaci za natjecanje Dabar

Na adresi https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=6383 nalaze se pripremni zadaci za natjecanje Dabar. Za njihovo rješavanje nije potrebno posebno predznanje, zadaci zahtijevaju samo malo logičkog promišljanja.

Za pristup zadacima potreban vam je AAI@EduHr identitet (korisničko ime i zaporka koje koristite kako biste pristupili ocjenama).

Želim vam dobru zabavu i puno uspjeha u rješavanju!