Europski dan jezika

Sloganom „Koliko jezika pjevaš, toliko ljudi vrijediš“ u našoj je školi 26. rujna 2013. obilježen Europski dan jezika.

Prigodnim uzrečicama na nekoliko stranih jezika te plakatima kojima je bilo ukrašeno predvorje škole htjeli smo ukazati na važnost učenja jezika, a učenici uključeni u njemačku kreativnu grupu „DEUTSCHKO“ odsvirali su i otpjevali  poznatu pjesmu „Bratec Martin“ na pet različitih jezika.

Europski dan jezika obilježili smo i gostovanjem u OŠ Prelog gdje su se učenici naše škole natjecali u kvizu znanja zajedno sa OŠ Prelog i OŠ Hodošan. Pobjedu je odnijela OŠ Hodošan, no unatoč tome nismo bili tužni jer su nagrade bile slatke.

Vođena učiteljicom Jasminkom Dodlek, naša grupa ''Deutschko'' je upotpunila kviz izvedbom pjesme ''Bratec Martin'' na nekoliko jezika.

Uz vesele navijače, zabava je bila zagarantirana, a javile su se i ideje za daljnja sudjelovanja.

Više slika

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.