Predškolci obilježili HOD

Hrvatski olimpijski dan, poznat pod skraćenim nazivom HOD, jedinstveni je naziv za općeprihvaćenu manifestaciju posvećenu datumu utemeljenja HOO-a, 10. rujna, a promiče važnost bavljenja sportskom aktivnošću, olimpijska načela izvrsnosti u svakom području, razumijevanje, mir i solidarnost među ljudima kao sastavnice olimpijskog djelovanja.

Predškolske skupine „Srčeka“, „Mrkvice“ i „Slonići“, 12. rujna 2022. godine, dale su svoj doprinos obilježavanju istog. O HOD-u smo razgovarali, upoznali se s njegovim obilježavanjem, spoznali zašto je važno baviti se sportom, kakvi sve sportovi postoje, ... Sve što smo naučili, potkrijepili smo i djelovanjem, pa smo otišli u šetnju selom, nakon čega smo u školskom dvorištu proveli različite tjelesne aktivnosti. Veselja nije nedostajalo što možete vidjeti na fotografijama u nastavku.

Odgojiteljice

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.