BOŽIĆNA PRIREDBA

U četvrtak, 22. prosinca, u našoj se školi održala već tradicionalna božićna priredba.

Kao i svake godine, bilo je tu ponešto za svakoga. Učenici su pjevali, plesali, recitirali i glumili... U svojim su nas različitim ulogama, učenici vodili kroz svijet mašte, bajki i snova, ali nas i potaknuli na promišljanje o tome što zapravo znači Božić. Svi su nastupi učenika oduševili mnogobrojnu publiku. Zadivljujuć je njihov trud koji ulažu tijekom godine u pripremu ovako lijepog i veselog programa. Samu božićnu atmosferu pogledajte u fotografijama koje slijede.