BOŽIĆNA PRIREDBA

U četvrtak, 22. prosinca, u našoj se školi održala već tradicionalna božićna priredba.

 Kao i svake godine, bilo je tu ponešto za svakoga. Učenici su pjevali, plesali, recitirali i glumili... U svojim su nas različitim ulogama, učenici vodili kroz svijet mašte, bajki i snova, ali nas i potaknuli na promišljanje o tome što zapravo znači Božić. Svi su nastupi učenika oduševili mnogobrojnu publiku. Zadivljujuć je njihov trud koji ulažu tijekom godine u pripremu ovako lijepog i veselog programa. Samu božićnu atmosferu pogledajte u fotografijama koje slijede.

 

 

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.