OBAVIJEST za petak, 10.11.2023. godine

Sutra u petak, 10. 11.2023. godine u školi ćemo organizirati preventivne programe za prve, druge, treće, sedme i osme razrede. Aktivnosti će provoditi djelatnici Policijske uprave Međimurske i Ravnateljstva policije iz Zagreba.
Za učenike prvih, drugih i trećih razreda će se od 11,00 do 11,45 sati u sportskoj dvorani provoditi preventivni programi iz prometne preventive (edukativna predstava), a nakon toga učenici će se moći provozati na dječjim automobilima JUMICAR.
Za učenike sedmih i osmih razreda će se od 12,30 do 13,30 sati u holu škole prikazati film i održati radionice iz područja prevencije nasilja i trgovanja ljudima te preranih udaja.
 
Cijeli program preuzmite na sljedećoj poveznici: Program preventivnih aktivnosti.
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.