Obavijest

Sutra, u četvrtak 23.12. 2021. je zadnji nastavni dan u ovoj godini. Imat ćemo šest sati nastave u jednoj smjeni (skraćeno po 35 minuta do 11,15 sati). Izložba učeničkih radova će biti u holu škole i blagovaonici. Razrednici i učitelji mogu organizirano od jutra pogledati izložbu i pokrenuti naš snimljeni materijal na projekcijskom platnu u holu škole.

Autobus vozi učenike kućama u 11,25. Produženi boravak bez ručka će završiti u 11,15 kao i predškola i sve ostale aktivnosti.

Prvi dio zimskog odmora traje do 7.1.2022.. Učenici se na nastavu vraćaju 10.1.2022. Ujutro dolaze učenici 1.a, 2.a, 3.a, 4.a te 6. i 8. razredi.

Svim učenicima, roditeljima, djelatnicima Škole i mještanima općine Orehovica želim čestit Božić i uspješnu 2022. godinu!

Ravnatelj
Branko Sušec, prof.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.