Natječaj za učitelja/icu razredne nastave

Osnovna škola Orehovica 28.10.2022. objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

Školski odbor na sjednici održanoj 14.11.2022. daje suglasnost ravnatelju za zapošljavanje Marijane Višnjić na radnom mjestu učiteljice razredne nastave, puno radno vrijeme, neodređeno.

Natječaj za učitelje/ice razredne nastave, odgojitelje/ice, knjižničara/ku, romske pomagače/ice, pomoćnike/ice u nastavi

Osnovna škola Orehovica 6.10.2022. objavljuje natječaj za popunu radnih mjesta:

1. Učitelj/ica razredne nastave, 1 izvršitelj/ica, puno radno vrijeme, neodređeno. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.
  2. Učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku, 4 izvršitelja/ice, nepuno radno vrijeme od 20 sati tjedno, do 15. lipnja 2023. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.
  3. Učitelj/ica razredne nastave - nastava Jezika i kulture romske nacionalne manjine (Model C), 1 izvršitelj/icanepuno radno vrijeme, neodređeno. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.
  4. Odgojitelj/ica, 3 izvršitelja/ice, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme za vrijeme trajanja predškole a najduže do 30.6.2022. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.
  5. Knjižničar/ka, 1 izvršitelj/ica,  puno radno vrijeme, određeno, zamjena za rodiljni dopust. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.
  6. Romski pomagač/romska pomagačica u predškoli, 1 izvršitelj/ica,  nepuno radno vrijeme, 30 sati tjedno, određeno do 21.6.2023. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.
  7. Pomoćnik/ca u nastavi učeniku s teškoćama u razrednoj nastavi, 1 izvršitelja/ica, nepuno radno vrijeme – ne više od 25 sati tjedno, na određeno, do 21.6.2023. Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.

Školski odbor na sjednici održanoj 31.10.2022. daje suglasnost ravnatelju za zapošljavanje:
-za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave, puno radno vrijeme, neodređeno- Marko Ružić, magistar primarnog obrazovanja.
-za radno mjesto knjižničara/ knjižničarke , puno radno vrijeme, na određeno do povratka radnice s rodiljnog - Matea Herman Talaš, magistra bibliotekarstva.
-za radno mjesto učitelj/ica hrvatskog jezika za dopunsko učenje hrvatskog jezika, nepuno radno vrijeme, 32 sata tjedno, određeno do 21.6.2023. -Melanija Višnjić (12 sati tjedno) i Željka Podgorelec (20 sati tjedno), magistre edukacije hrvatskog jezika i književnosti. Satnica je ovako raspoređena zbog drugih obaveza kandidatkinja.
-za radno mjesto učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku , nepuno radno vrijeme, 20 sati tjedno, na određeno do 15.6.2023. -Tamara Kušter, Jelena Platužić Marciuiš, Anamarija Juras i Marta Jakupović, magistra primarnog obrazovanja.
-za radno mjesto učitelj/ica razredne nastave za nastavu jezika i kulture romske nacionalne manjine (Model C), nepuno radno vrijeme,20 sati tjedno na neodređeno -Natalija Sklepić, magistra primarnog obrazovanja.
-za radno mjesto romski /romska pomagač/pomagačica u predškoli, nepuno radno vrijeme 30 sati tjedno na određeno, do 21.6.2023., - Santana Horvat.
-za radno mjesto odgojitelj/odgojiteljica, puno radno vrijeme, na određeno do 30.6.2023. Monika Horvat, Marija Horvat i Maja Slaviček Vugrinec.

Natječaj za pomoćnike u nastavi

Osnovna škola Orehovica 19.8.2022. objavljuje natječaj za popunu radnih mjesta:

1. Pomoćnik /pomoćnica učeniku s teškoćama u predmetnoj nastavi, 1 izvršitelj/ica, nepuno radno vrijeme – ne više od 30 sati tjedno, na određeno od 5. 9. 2022. do 21.6.2023., puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.

2. Pomoćnik /pomoćnica učenicima s teškoćama u razrednoj nastavi, 4 izvršitelja/ice, nepuno radno vrijeme – ne više od 25 sati tjedno, na određeno od 5. 9. 2022. do 21.6.2023., puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje.

Natječaj za stručno komunikacijskog posrednika

OŠ Orehovica 19.8.2022. objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

1. Stručno komunikacijski posrednik/posrednica učenici s teškoćama u predmetnoj nastavi, 1 izvršitelj/ica, nepuno radno vrijeme – ne više od 30 sati tjedno, na određeno od 5. 9. 2022. do 21.6.2023.

Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje

Na radno mjesto stručno komunikacijske posrednice, uz suglasnost Školskog odbora, primljena je Lucija Saratlija, magistra primarnog obrazovanja sa modulom iz informatike.

Natječaj za učitelja/učiteljicu informatike

OŠ Orehovica objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

1. UČITELJ/ICA INFORMATIKE, 1 izvršitelj/ica, puno radno vrijeme, određeno, zamjena za porodiljni

Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje

Na radno mjesto učiteljice informatike, uz suglasnost Školskog odbora, primljene Lucija Saratlija i Petra Martinković, magistre primarnog obrazovanja sa modulom iz informatike.

Natječaj za knjižničara/knjižničarku

OŠ Orehovica objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

1. KNJIŽNIČAR/KA, 1 izvršitelj/ica, puno radno vrijeme, određeno, zamjena za bolovanje i porodiljni

Puni tekst natječaja možete preuzeti na poveznici: dokument za preuzimanje

Na radno mjesto knjižničarke, uz suglasnost Školskog odbora, primljena je Melanija Višnjić, magistra edukacije hrvatskog jezika i književnosti.