Opći akti škole

Školska godina 2016./2017.

U ovom članku možete pronaći sljedeće dokumente:

Godišnji plan i program
Godišnji plan i program rada predškole
Školski kurikul
Kurikul zdravstvenog odgoja
Godišnji plan i program građanskog odgoja
Statut škole
Pravilnik o kućnom redu
Pravilnik o radu školske knjižnice
Etički kodeks
Pravilnik o radu
Pravilnik o zaštiti na radu
Pravilnik o korištenju sustava video nadzora u školi
Poslovnik o radu Školskog sportskog društva
Odluka o imenovanju povjerenika i zamjenika povjerenika za otpad
Odluka o rasporedu radnog vremena radnika škole

Javna nabava:

Popis gospodarskih subjekata s kojima je predstavnik naručitelja u sukobu interesa
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Ivana Čurila
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Marko Horvat
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Jelena Horvatić
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Sandra Kocijan
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Marijan Krčmar
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Željko Krištofić
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Smiljana Polgar
Izjava o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 76. i 77. Zakona o javnoj nabavi (N.N. 120/16.) - Alen Ružić

Financije:

Financijski plan za 2017. godinu
Plan nabave za 2017. godinu

Donacije u 2016. godini
Pregled sklopljenih i izvršenih ugovora o javnoj nabavi u 2016. godini.
Financijski izvještaj za 2016. godinu
Financijski plan za 2016. godinu

Plan nabave za 2016. godinu

Financijski plan za 2015. godinu
Plan nabave za 2015. godinu
Godišnji izvještaj za 2015. godinu

Financijski izvještaj za 2014. godinu
Bilješke uz financijski izvještaj za 2014. godinu

Godišnji plan i program

Godišnji plan i program rada donosi se na osnovi nastavnog plana i programa i školskog kurikuluma, a donosi ga Školski odbor do 30. rujna tekuće školske godine.

Godišnjim planom i programom rada školske ustanove utvrđuje se mjesto, vrijeme, način i izvršitelji poslova, a sadrži u pravilu: podatke o uvjetima rada, podatke o izvršiteljima poslova, godišnji kalendar rada, podatke o dnevnoj i tjednoj organizaciji rada, tjedni i godišnji broj sati po razredima i oblicima odgojno-obrazovnog rada, planove rada ravnatelja, učitelja i stručnih suradnika, planove rada Školskog odbora i stručnih tijela, plan stručnog osposobljavanja i usavršavanja, u skladu s potrebama škole, podatke o ostalim aktivnostima u funkciji odgojno-obrazovnog rada i poslovanja školske ustanove.

Na sjednici Školskog odbora, održanoj 29. rujna 2016. prihvaćen je prijedlog godišnjeg plana i programa Škole za školsku godinu 2016./2017.

Školski kurikul

Kurikul podrazumijeva i uključuje opsežno planiranje, ustrojstvo i provjeravanje procesa rada i djelovanja s obzirom na odgovarajuće detaljne ciljeve, sadržajne elemente, ustrojstvo i kontrolu postignuća prema globalno postavljenim ciljevima i prema pretpostavkama za odvijanje procesa.
Školski kurikul sadrži sve sadržaje, procese i aktivnosti koji imaju za cilj ostvarivanje ciljeva i zadataka obrazovanja na način da se promoviraju intelektualni, osobni, društveni i fizički razvoj djece/učenika. Uz službeni program, kurikul sadrži i one aktivnosti i sadržaje koje možemo smatrati neformalnim, a predstavljaju svojevrsnu specifičnost škole.
Školskim kurikulom utvrđen je dugoročni i  kratkoročni plan i program rada škole kroz izbornu nastavu, izvannastavne i izvanškolske aktivnosti, te druge odgojno obrazovne programe i projekte.
Pri izradi školskog kurikula stavljen je naglasak na specifičnosti škole i sredine u kojoj škola djeluje. Središte i polazište rada na sadržajima školskog kurikula jesu potrebe i interesi naših učenika, roditelja i lokalne zajednice. Bitne pretpostavke ostvarivanju ciljeva postavljenih u kurikulu su: postojanje stručne kompetencije učitelja, kvalitetna suradnja na relaciji roditelji – škola, podrška i pomoć lokalne zajednice. Dostupan je na mrežnim stranicama škole svim učenicima, roditeljima i ostalim zainteresiranim za rad i život naše škole.

Na sjednici Školskog odbora, održanoj 29. rujna 2016. prihvaćen je prijedlog školskog kurikula za školsku godinu 2016./2017.

Kurikul zdravstvenog odgoja

Od početka školske godine 2012./2013. u osnovnim i srednjim školama eksperimentalno se počeo provoditi zdravstveni odgoj čije će se teme integrirati u postojeće školske predmete, a dodatni sadržaji u sat razredne zajednice.
Kurikul zdravstvenog odgoja donijelo je Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta.