Okvirni vremenici pisanih provjera

Prema Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 112/10) svaka je škola dužna imati okvirni vremenik pisanih provjera za tekuću školsku godinu.

Škola je dužna do kraja trećega tjedna nastave u svakom polugodištu javno objaviti vremenik za sve razredne odjele na oglasnoj ploči ili mrežnoj stranici škole.

Vremenik predlaže učitelj, a usklađuje i donosi Učiteljsko vijeće.

NAPOMENA: Navedeni datumi pismenih provjera znanja su okvirni. Moguće su promjene termina radi bolesti učitelja ili drugih nepredvidljivih okolnosti.

Sukladno članku 10. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi, raspored pisanja kratkih provjera znanja biti će objavljen 5 dana prije na oglasnoj ploči Škole.

Ovdje možete preuzeti okvirne vremenike pisanih provjera za pojedine razrede za drugo polugodište školske godine 2016./2017.

Vremenik pisanih provjera 1.a
Vremenik pisanih provjera 1.b