Dvodnevni izlet

Došao je i taj dan, petak 3. 6. kada smo se zaputili na kampiranje na Plešivicu. Avantura kampiranja krenula je već oko 9:45h kad smo s ekipom iz Hodošana krenuli stavljati sve stvari u autobus i onda napokon krenuli za Plešivicu. Kada smo stigli, prvo smo se podijelili u pet grupa te nam je tako prva grupa spremila užinu, a zatim smo krenuli na postavljanje šatora, bilo je jako uzbudljivo. Nakon što smo postavili šatore, učiteljice su došle provjeriti jesu li šatori u dobrom stanju te smo svoje stvari premjestili unutra i krenuli s prvom aktivnošću. Dobili smo neke listiće s pitanjima na koje smo trebali odgovoriti. Nakon što smo odgovorili, sjeli smo u krug s našom učiteljicom Kristinom Vrabec i obrazložili svoje odgovore. Došlo je već i vrijeme ručka. Objedovali smo fini grah, druga grupa nas je poslužila. Nakon ručka slijedi druga aktivnost, Lov na blago. Glavnu ulogu u ovoj aktivnosti imali su  posebni vodiči koji su blago morali sakriti te zatim nacrtati kartu po kojoj će ekipe pronaći skriveno blago. Ostatak ekipe za to se vrijeme zabavljao uz graničare na nogometnom igralištu. Došlo je napokon i vrijeme potrage. Sve ekipe su se iskazale te pronašle sve blago. Nakon toga imali smo slobodno vrijeme, radili smo što smo htjeli,  a pridružio nam se i učitelj Denis Kirić iz OŠ Hodošan. On nam je ispričao strašnu priču na engleskom jeziku. Mi smo također dobili zadatak da napišemo priču koju smo kasnije uz vatru i ispričali. Priča s najviše glasova je pobijedila te  dobila poklon. Naposljetku smo večerali i krenuli na počinak. Jutro je započelo pregledom šatora, zatim je slijedio i  doručak, a po završetku doručka stigao je i atletičar Ante koji nas je jako dobro razgibao.  Nakon razgibavanja pospremali smo šatore, a u to su  vrijeme stigli već i naši ravnatelji koji su nam pripremali ručak. Izlet je završio podjelom nagrada. Tu se završava naša mala pustolovina na Plešivici,a mi strpljivo čekamo učiteljice da nas odvedu na još koji izlet. 

Više fotografija dostupno je na poveznici.

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.