Valentinovski plesni party učenika 2.a razreda

Valentinovo, Dan zaljubljenih, Dan ljubavi, kojim ga god imenom nazvali, pokucao je lagano na naša vrata. U naumu da drugima pokažemo koliko su nam važni, odlučili smo se za neuobičajeni radni dan koji je protekao u vedrom raspoloženju.

Dogovorili smo se da u školu dođemo odjeveni u crveno. Jer, kako mnogi kažu, crvena je boja ljubavi. Ujutro su  dječaci slučajnim odabirom polja na prezentaciji birali djevojčice koje će sjediti s njima u klupi te s kojima će zajednički odrađivati sve zadatke. Na satu hrvatskog jezika bavili smo se pjesmom "Ah, ta ljubav", iz glazbene kulture smo naučili pjevati i plesati pjesmu "Mali ples". Učiteljica Sandra naučila nas je pjevati pjesmu "Sretan rođendan" na njemačkom jeziku pošto naša Ira na samo Valentinovo slavi rođendan. Zadnji sat proveli smo zabavljajući se i plešući uz dobre tonove hrvatske i strane glazbe. Ne smijemo zaboraviti onu našu staru "Na Valentinovo se ftičeki ženiju" pa smo se tako počastili ukusnim slasticama koje su pripremile vrijedne ruke roditelja. Hvala im na tome!

Pozdravljamo sve koji su nas došli pogledati!

A sada... Zavirite u našu učionicu...

učenici 2. a razreda i učiteljica Marijana

Više slika