ZAVRŠNA PRIREDBA PREDŠKOLACA

U ponedjeljak, 20. lipnja 2022. djeca predškolskih skupina „Gljivice“, „Jagodice“ i „Sovice“, rekla su doviđenja svojim odgojiteljicama i bezbrižnim predškolskim danima. Predškolci su u holu škole pred svojim roditeljima, djedovima i bakama, braćom i ostalim uzvanicima imali svoju završnu priredbu.

Nakon uvodnih riječi odgojiteljice Monike i ravnatelja škole, program priredbe započeo je pjesmom „Vrtićki maturanti“. Svaka skupina predstavila se sa dvije točke. Bilo je scenskih izvedbi, pjesme i plesa, a na kraju su se djeca oprostila pjesmom „Doviđenja“.

U dvorištu škole, odgojiteljice su djeci uručile diplome. Kraj našeg zajedničkog druženja zasladili smo sokovima i grickalicama.

Svim predškolcima želimo veseli ljetni odmor i sretan put u nove školske doživljaje!

Odgojiteljice: Monika Horvat, Marijana Višnjić i Marija Horvat

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.