VALENTINOVO U PREDŠKOLI

Valentinovo je dan kada izražavamo ljubav jedni prema drugima. Predškolarci su zajedno sa svojim odgojiteljicama te knjižničarkom škole tražili odgovore na pitanja: Što je to ljubav? Postoji li ljubav na prvi pogled ili možda drugi? Je li ljubav samo za zaljubljene i koga ili što se može voljeti? Djeca na ta pitanja uvijek daju najiskrenije odgovore. Djeca su uživala u slikovnicama čija poruka je ljubav, ali i kreativnim zadacima. Bilo nam je lijepo, fotografije slijede u nastavku.