Moj prijatelj policajac i ja u prometu

Posjet policijskih službenika iz PU međimurske razveselio je predškolske skupine „Srčeka“, „Mrkvice“ i „Sloniće“. Dana 20. travnja, družili su se i puno toga naučili.

Policajci su predškolcima pokazali pravilan način kretanja prometnicama i ukazali na opasnosti koje im prijete na cesti, a sve kako bi se što bolje pripremili za sigurno sudjelovanje u prometu kada samostalno krenu u školu. Zatim su im pokazali i službeno policijsko vozilo. Predavanje je bilo interaktivno jer su na kraju mogli isprobati to što su naučili. Djeca su jako uživala u posjetu. Kako im je bilo pogledajte u fotogaleriji.