Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/projektni-dan-prvasi

Projektni dan učenika prvih razreda

U petak, 24.svibnja 2013. učenici prvih razreda odradili su niz aktivnosti u sklopu školskog razvojnog plana.


Budući da je tema bila „Proljeće“ dan smo započeli posjetom školskom vrtu i šetnjom obližnjim poljem kako bi ponovili i utvrdili sve što smo dosad naučili o jednom od omiljenijih godišnjih doba.

Puni dojmova, u razredu su učenici podijeljeni u grupe crtali Vrijeme u proljeće, Biljke i životinje u proljeće, Radovi u voćnjaku, oranici i vrtu, nakon čega je svaka grupa ukratko prezentirala svoj rad. Zatim su marljivo pisali maštovite rečenice od zadanih nizova riječ, a na kraju smo svi zajedno zapjevali prigodne pjesme.

{gallery}slike/arhiva/projektni-dan-prvasi{/gallery}