Osnovne informacije

U tjednu pisanja nacionalnih ispita, od 2. do 6. svibnja 2022., učenici osmih razreda u školu dolaze svaki dan u 8,00 sati!

U tablici je popis dopuštenog pribora za pisanje pojedinoga ispita.

ponedjeljak
2. svibnja
Hrvatski jezik

kemijska olovka kojom se piše crnom ili plavom bojom
utorak
3. svibnja
Matematika
kemijska olovka kojom se piše crnom ili plavom bojom, geometrijski pribor (trokut i ravnalo ili dva trokuta) džepno računalo – kalkulator – NIJE DOZVOLJENO
srijeda
4. svibnja
Biologija
kemijska olovka kojom se piše crnom ili plavom bojom
četvrtak
5. svibnja
Fizika
kemijska olovka kojom se piše crnom ili plavom bojom, džepno računalo (kalkulator), jedan trokut ili jedno ravnalo
petak
6. svibnja
Kemija
kemijska olovka kojom se piše crnom ili plavom bojom i džepno računalo (kalkulator)

Mobiteli, pametni satovi i slični uređaji moraju se isključiti i odložiti u učionici na za to predviđeno mjesto (dobit ćete upute od dežurnih učitelja).