Popis udžbenika

Ovdje možete pruzeti popise udžbenika i dodatnih materijala koji će se koristiti u školskoj godini 2019./2020.

Napominjemo da su to popisi udžbenika na kojima se nalaze i udžbenici koje učenici imaju pravo dobiti besplatno na korištenje.

VAŽNO:

Učenici DRUGIH i ŠESTIH razreda dobivaju sve potrebne udžbenike i radne bilježnice besplatno u okviru eksperimentalne provedbe programa Škola za život!

Učenici OSMIH razreda neka ne nabavljaju udžbenike i radne bilježnice za KEMIJU, BIOLOGIJU i FIZIKU jer će ih dobiti besplatno u okviru eksperimentalne provedbe programa Škola za život.

Za nastavu likovne kulture u razrednoj nastavi (1. - 4. razred) potrebno je nabaviti likovnu mapu izdavača ALFA d.d.

Za nastavu likovne kulture u predmetnoj nastavi (5. - 8. razred) potrebno je nabaviti likovnu mapu izdavača PROFIL KLETT.