Otkazano predavanje "Za bolji imunitet djece - priprema za zimu"

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da je predavanje dr.med. Klare Puzak  "Za bolji imunitet djece - priprema za zimu" planirano u petak (25.9.2020.) u 17:00 sati odgođeno zbog spriječenosti predavačice. Sve nove informacije objavit ćemo na web stranici te na Facebook stranici škole.

S poštovanjem,

Monika Horvat,
odgojiteljica

"RIBA DUGINIH BOJA I MALI STRANAC U NEVOLJI"

Pozivamo vas na čitanje slikovnice i na likovnu radionicu u petak, 17. srpnja u 18:00 sati.

Vidimo se!

Centar igre radi i za vrijeme praznika!

Naš Centar igre i posudionica igračaka "Krenimo zajedno" radi i sutra, 3. 1. 2020. od 16 do 19 sati. Pozivamo sve male i velike, sadašnje i buduće članove da nam se pridruže u igri i zabavnim aktivnostima!

Božićna eko-etno radionica

U petak (13.12.2019.) u 17:00 sati u Centru igre održat će se božićna eko-etno radionica pod vodstvom Janje Kovač i Ane Šestak, kustosica Muzeja Međimurja iz Čakovca.

U obitelji su se kroz adventsko vrijeme pripremali za Božić kao i mi danas, no uz malo drugačije običaje. Na radionici ćemo naučiti u čemu se razlikuje današnji Božić od Božića naših baka i djedova, a potom i izraditi ukrase iz nekih starijih vremena. Dođite i naučite izraditi tradicijske ukrase za vaš bor!

Centar radi od 16:00 do 19:00 sati za sve one koji se žele igrati ili posuditi koju igračku!

Radionica u Centru igre

Dođite u utorak 10. 12. 2019. u 17:00 sati u Centar igre i posudionicu igračaka "Krenimo zajedno" i izradite ukrase od perušija.

U goste nam dolaze članice Udruge žena "Brest" iz Podbresta koje su prave majstorice u izradi ukrasa od perušija :-)

Opširnije:Radionica u Centru igre