Obavijest učenicima

U četvrtak, 13. travnja  2017. godine,  počinju proljetni praznici i završavaju 21. travnja 2017. godine.

Nastava počinje 24. travnja 2017. prema redovnom rasporedu. B smjena (2., 4., 6. i 8. razredi) je u jutarnjem turnusu, a A smjena (1., 3., 5. i 7. razredi) u poslijepodnevnom turnusu. Autobus vozi prema ustaljenom voznom redu.

Svim učenicima, djelatnicima i posjetiteljima naše mrežne stranice želim sretan Uskrs!

Željko Krištofić, mag.prim.educ
ravnatelj

OSNOVNA ŠKOLA OREHOVICA
raspisuje
za popunu slobodnih radnih mjesta
povodom obilježavanja

TJEDNA DAROVITIH UČENIKA OŠ OREHOVICA

Opširnije:Natječaj

Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred u šk.god. 2017./2018.

Ured državne uprave u Međimurskoj županiji sukladno članku 5. Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnog povjerenstva („Narodne novine“ broj 67/14) objavio je raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole u školsku godinu 2017./2018.

Vezane dokumente možete preuzeti na sljedećim poveznicama:

Dopis školama
Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred šk.god. 2017./2018.

Obavijest učenicima

U ponedjeljak, 30. 1. 2017. svi učenici razredne nastave (1.-4. razredi) imaju nastavu ujutro od 7,30.

Učenici predmetne nastave taj dan odlaze na projekciju filma "Uzbuna na zelenom vrhu" u Čakovec. Autobus polazi iz Podbresta, Svetog Križa i Vularije u 9,15, a iz Orehovice u 9,20. Učenici neka uzmu sa sobom torbe s udžbenicima za taj dan. Nakon projekcije vraćaju se u školu na nastavu koja počinje u 12,00 sati.

Učenici koji ne idu na projekciju filma neka dođu na nastavu u 12,00 sati.

U petak 23. prosinca 2016. završava prvo polugodište školske godine 2016./2017.

Budući da, prema odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja, drugo polugodište službeno počinje 12. siječnja 2017. na sjednici Školskog odbora održanoj 29. rujna 2016. odlučeno je da će 12. i 13. siječnja 2016. biti nenastavni dani. Stoga će prvi nastavni dan drugog polugodišta biti 16. siječnja 2017. godine. B smjena (2. 4. 6. i 8. razredi) će biti u jutarnjem, a A smjena (1. 3. 5. i 7. razredi) u poslijepodnevnom turnusu.

Svim učenicima, roditeljima, djelatnicima Škole i mještanima općine Orehovica želim čestit Božić i uspješnu Novu godinu!

Željko Krištofić, ravnatelj

Poziv na božićnu priredbu i božićni sajam

Dragi roditelji, mještani općine Orehovica i svi prijatelji naše Škole,

sa zadovoljstvom vas pozivamo na našu tradicionalnu božićnu priredbu koja će se održati u četvrtak, 15. prosinca 2016. u dvorani Društvenog doma u Orehovici (kod kružnog toka) s početkom u 17.00 sati. Kao i svake godine, očekuje vas puno pjesme, plesa, recitacija i glume te blagdanskog ugođaja!

Od 15.30 sati na našem božićnom sajmu možete razgledati i kupiti prigodne predmete koje su izradili naši učenici uz pomoć svojih učitelja i učiteljica. Sav prihod od prodaje na božićnom sajmu će se namijeniti za opremanje dječjeg igrališta u sklopu naše škole.

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!

Učenici i djelatnici OŠ Orehovica