Obavijest roditeljima i učenicima

Obzirom da se sutra nastavlja štrajk učitelja u Međimurskoj županiji, obavještavam učenike i roditelje da sutra  u petak 11. listopada 2019. dođu u školu po redovnom rasporedu (Orehovica 8,15, PŠ Podbrest u 8,30).  Ukoliko bude dovoljno učitelja na raspolaganju, nastava će se održati po prilagođenom rasporedu.

Školski autobus vozi prema potrebi.

Molim roditelje za razumijevanje i prihvat djece ukoliko ne bude redovne nastave. Prema sadašnjim informacijama u ponedjeljak bi se nastava trebala normalizirati.

Ravnatelj
Branko Sušec

Obavijest učenicima i roditeljima

Obzirom da je za sutra, četvrtak 10. listopada 2019., najavljen štrajk učitelja, obavještavam učenike i roditelje da će se toga dana održati nastava po prilagođenom rasporedu. Stoga neka učenici u četvrtak ujutro dođu u školu po standardnoj satnici u 8,15 sati. Školski autobus vozi po rasporedu.

Ravnatelj
Branko Sušec

Obavijest o početku nastavne godine

Nastavna godina 2019./20. započinje 9. 9. 2019. godine.

Raspored za prvi dan nastave:

- učenici od 2. do 8. razreda dolaze u školu u 8.15 i ostaju do 9.45 sati

- učenici PRVOG razreda dolaze u školu u 10.00 sati u pratnji roditelja i ostaju do 11.00 sati

- učenici Područne škole Podbrest u školu dolaze u 8.30 i ostaju do 9.30 sati.

Putnici neka čekaju autobus pola sata ranije.

Učenici od 2. do 8. razreda obavezno trebaju sa sobom ponijeti školske papuče i pribor za pisanje.

Nova satnica u školskoj godini 2019./2020.

Nastava će se u školskoj godini 2019./2020. odvijati prema novoj satnici.

U matičnoj školi u Orehovici nastava će početi u 8.15 sati, a u područnoj školi u Podbrestu u 8.30 sati

Cijelu satnicu možete pogledati u izborniku Raspored zvona.

Popis dodatnih radnih materijala za učenike 1. razreda u šk. godini 2019./2020.

Budući da u vrijeme upisa učenika u 1. razred u školskoj godini 2019./2020. još nisu bili odabrani udžbenici koji će se koristiti, roditelji nisu dobili popis dodatnih radnih materijala koje učenici trebaju. Udžbenici za 1. razred su novi u okviru frontalne provedbe novog kurikuluma i besplatni, točnije financira ih u cijelosti Ministarstvo obrazovanja i znanosti. Roditelji trebaju kupiti samo radne bilježnice i likovnu mapu, čiji popis možete pronaći u dokumentu u nastavku.

Popis dodatnih radnih materijala za učenike 1. razreda u šk. godini 2019./2020.

Cjelovite popise udžbenika za sljedeću školsku godinu možete pronaći u izborniku Kutak za roditelje -> Udžbenici.