Obavijest o održavanju sastanka za roditelje učenika 1. a razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 1. a razreda održat će se u srijedu, 17. veljače 2021. godine, s početkom u 16,40 sati u prostorijama škole (obavezno ponijeti masku za lice). Molim Vas da se sastanku obavezno odazovete.

1. Uspjeh i vladanje učenika
2. Izvršavanje školskih obaveza

Razrednica: Maja Srnec

Obavijest o održavanju roditeljskog sastanka za roditelje učenika 8. b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 8. b razreda održat će se u srijedu,  10. veljače 2021. godine, s početkom u 17,30 sati u prostorijama škole (obavezno ponijeti masku za lice). Roditeljski sastanak sazvan je u dogovoru s ravnateljem škole koji će biti prisutan na sastanku. Molim Vas da se sastanku obavezno odazovete.

1. Uspjeh i vladanje učenika
2. Pedagoške mjere

Razrednica: Aleksandra Srnec

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 4.a razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 4.a razreda održat će se u ponedjeljak, 14. rujna 2020. u 16,50 sati. Sastanak će se održati na otvorenom prostoru dvorišta škole.

Dnevni red:

1. Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s bolesti COVID-19 u pedagoškoj/školskoj godini 2020./2021.

2. Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.

3. Organizacija rada u razrednom odjelu četvrtog razreda

4. Udžbenici, pribor i oprema

5. Analiza održane online nastave i dogovor o mogućnostima iste

6. Ostalo

Razrednica Rosanda Vrus

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 7. a i 7. b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 7. a i 7. b razreda održat će se u petak, 12.6.2020., u 17,00 sati u prostoru OŠ Orehovica.

1.  Maturalno putovanje

2.  Uspjeh i vladanje učenika

3.  Ostala pitanja

Razrednici: Grgić, Srnec

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 4.a i 4.b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 4.a i 4.b razreda održat će se u srijedu, 11. ožujka  2020. u 14,00 sati.

1. Organizacija izleta
  2. Ostala pitanja

Razrednici: Tatjana Jakopic i Tatjana Šafarić

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 6.a i 6.b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 6.a i 6.b razreda održat će se u srijedu, 19. veljače 2020. u 16 sati.

1. Uspjeh i vladanje
  2. Organizacija izleta