RODITELJSKI SASTANAK 6.B RAZREDA

Treći roditeljski sastanak učenika 6.b razreda održat će se u petak 27. svibnja 2022. godine s početkom u 16,30 sati u prostorijama Osnovne škole Orehovica.
Za roditeljski sastanak predlažem sljedeći dnevni red:

1. Uspjeh učenika 6.b razreda
2. Disciplina u razrednom odjeljenju i pedagoške mjere
3. Kalendar škole (Tijelovo i završetak nastavne godine)
4. Ostala pitanja

Razrednica:
Ivanka Novak

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 6.c razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 6.c razreda bit će u srijedu, 18. svibnja 2022. godine u 16:20 sati u prostorijama Osnovne škole Orehovica

1. Jednodnevni izlet u muzej u Krapini i Tuheljske toplice
  2. Događanja do kraja nastavne godine
  3. Ostala pitanja

Razrednik: Tomislav Vrbanec

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 2. i 3. razreda OŠ Orehovica i PŠ Podbrest

Dana 10.5.2022. g. s početkom u 17 sati u školskoj dvorani u Orehovici održat će se roditeljski sastanak. Tema je Program prevencije zlostavljana djece. CAP-ove radionice nude roditeljima, zaposlenicima škole i djeci strategije kojima će naučiti prevenirati verbalno, fizičko i seksualno nasilje.

CAP tim

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 1.a razreda

U četvrtak, 12.5.2022., održat će se roditeljski sastanak za roditelje učenika 1.a razreda. Sastanak započinje u 17,00 sati u prostorijama OŠ Orehovica.

1. Učenje i vladanje učenika
2. Izvanučionička nastava i izlet
3. Aktivnosti do kraja nastavne godine
4. Ostala pitanja

Razrednica:
Rosanda Vrus

OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RODITELJSKOG SASTANKA

OSNOVNA ŠKOLA OREHOVICA
Školska ulica 2, 40 322 Orehovica

Orehovica, 6.5.2022.

Predmet: OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RODITELJSKOG SASTANKA

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 5.a i 5.b razreda održati će se u srijedu, 11. svibnja 2022. godine s početkom u 17,45 sati u dvorani škole.

1. Jednodnevni izlet učenika petih razreda
2. Ostala pitanja

Razrednici:
Aleksandra Srnec
Tihomir Grgić

Obavijest o održavanju roditeljskog sastanka

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 2.a razreda održat će se u utorak, 29.ožujka 2022. u 15:30 sati, u učionici 2.a razreda.

1. Dosadašnji školski uspjeh i izvršavanje obaveza
  2. Aktivnosti do kraja nastavne godine