Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/hodosan

Radionice u OŠ Hodošan

Učenici naše škole u subotu, 04.05., posjetili su Osnovnu školu Hodošan. Razlog tome bile  su zanimljive kreativne radionice na kojima su učili osnove šivanja šivaćom mašinom a i popričali o važnosti ekološkog razmišljanja i promišljanja!

 

U praktičnom djelu izrađivale su se eko-vrećice, a kako bi vrećice izgledale ljepše okušali su se i u metodi otisakivanja fotografije foto transferom.
Radionice su organizirale učiteljice Kristina Vrabec i Ana Golubić Brozović, a sudjelovali su učenici likovne i ekološke grupe obiju škola.
Učenici OŠ Hodošan pokazali su nam svoju školu, a bila je to i lijepa prilika za druženje i sklapanje novih poznanstava.

Djelić atmosfere možete pogledati na fotografijama.

{gallery}slike/arhiva/hodosan{/gallery}