Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/predskola-v

Predškolci kod vatrogasaca

U utorak 23. travnja 2013. godine „Leptirići“ i „Mravići“ su zajedno s odgajateljicama i romskim pomagačicama posjetili Javnu vatrogasnu postrojbu grada Čakovca. Djeca su razgledala prostorije u kojima oni rade, vježbaju i uče. Djelatnici JVP-a upoznali su im i pokazali vatrogasna vozila i pripadajuću opremu. Djeca su imala prilike isprobati njihovu opremu i gađati u metu.
Djelatnici JVP-a poačstili su nas slatkišima i sokom, a djeca su njima izradila maketu vatrogasnog vozila.

{gallery}slike/arhiva/predskola-v{/gallery}