Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/predskola-k

Predškolci u knjižnici

U petak 19. travnja 2013. godine predškolske skupine "Mravići" i "Leptirići" zajedno s odgajateljicama Martinom Brezovec Jurinec i Monikom Kamenić te romskim pomagačicama Sanjom Oršuš i Biljanom Ignac posjetili su Željeznički kolodvor u Čakovcu i Knjižnicu Nikola Zrinski.

Djelatnica knjižnice nam je objasnila pravila posuđivanja knjiga iz knjižnice te smo razgledali dječji i opći odjel. Nakon razgledavanja knjižnice djelatnica nam je u igraonici „Bamblek“ pročitala slikovnicu koja se jako svidjela djeci.

Nakon posjeta knjižnici uputili smo se na igralište i dobro zabavili!

{gallery}slike/arhiva/predskola-k{/gallery}