Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/cap2013

CAP dan

Kraj siječnja obilježen je u našoj školi  kao" CAP dan". Za učenike drugih razreda organizirane su radionice na kojima su učili kako se zaštititi od nasilja i nasilnika, kako pomoći prijatelju u opasnoj situaciji ili kako i od koga zatražiti pomoć. Za njihove roditelje održan je roditeljski sastanak na kojem su upoznati s programom sprečavanja nasilja nad djecom. Novi CAP-ovci oduševili su se radionicama i pokazali da su puno naučili. Bravo!

Pozdrav  od CAP teama!

 učiteljice: Lukač, Horvat i Vrus

{gallery}slike/arhiva/cap2013{/gallery}