Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/kalnik

Izlet na Kalnik

U subotu 10. studenog 2012. naši mali izviđači, folkloraši i tamburaši krenuli su put Kalnika.

Pedesetak učenika u pratnji učiteljica Maje Žamarija i Ivane Čurila te učitelja Željka Krištofića prošlo je poučnu stazu na Kalniku te se okušalo u planinarenju osvojivši vrh Kalnika.

Izlet je bio nagrada za male folkloraše i tamburaše koji su tjedan dana ranije uspješno predstavljali našu školu na 12. smotri dječjeg folklornog stvaralaštva u Maloj Subotici dok su mali izviđači vježbali snalaženje u prirodi.

{gallery}slike/arhiva/kalnik{/gallery}