Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/smotra-folk-2012

Sudjelovali smo na 12. smotri dječjeg folklornog stvaralaštva

U subotu, 3. studenog 2012.  održana je 12. Smotra dječjeg folklornog stvaralaštva u Maloj Subotici na kojoj su već treću godinu za redom sudjelovali naši folkloraši i tamburaši.

Naši Mali folkloraši su na smotri imali priliku pokazati rezultate svog kontinuiranog rada. S voditeljicom dječje folklorne sekcije, učiteljicom Majom Žamarija uvježbali su splet od 4 pjesama: Vu toj turskoj zemlji, Ti si baba nora, Nabrola je jagode petrovke i Senokoše tam pri gaju.
Vesele plesače pratio je dječji tamburaški orkestar pod  vodstvom učitelja Zlatka Bacingera.

{gallery}slike/arhiva/smotra-folk-2012{/gallery}