Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/slike/arhiva/zlatar2012

Zlatar 2012.

Po drugi put za redom, u nedjelju, 30.9.2012. godine, učenici OŠ Orehovica nastupili su na Festivalu dječje kajkavske popevke u Zlataru s pjesmom Protuletna coprija.

S ponosom ističemo da smo i ove godine dostojno predstavili Međimurje i Orehovicu i to stoga jer ove godine naša škola potpisuje kompletan autorski rad. Autorica teksta je učenica 8. razreda Dijana Kraljić, glazbu potpisuje učenica 8. razreda Zrinka Valerija Vađunec, a pjevali su: Ivana Vereš (8.r), Jana Kovač (6.r), Marina Oršuš (6.r) i Tomislav Farkaš (6.r). Pod vodstvom učitelja glazbene kulture Zlatka Bacingera mladi pjevači nastupili su u međimurskim narodnim nošnjama. Sve pjevače pratio je Tamburaški orkestar HRT-a pod ravnanjem maestra Siniše Leopolda.

{gallery}slike/arhiva/zlatar2012{/gallery}