Obavijest učenicima i roditeljima

S obzirom da se generalni štrajk prosvjetnih djelatnika nastavlja, sutra, u petak 29. 11. 2019. u našoj školi neće biti redovne nastave, osim nastave matematike koja će se odvijati prema sljedećem rasporedu:

PETAK:

5.a razred od 8,15 do 9,50
5.b razred od 9,50 do 11,40
8.c razred od 8,15 do 10,45

Učenici trebaju biti u papučama te imati sa sobom udžbenike, bilježnice i pribor za matematiku. Užina je osigurana.

Učenici iz Podbresta i Vularije imaju mogućnost prijevoza zajedno sa učenicima iz produženog boravka u gore navedenom terminu. Dakle, neka čekaju autobus u Podbrestu u 7,50 i Vulariji u 8,00.

Program predškole se i dalje odvija po redovnom rasporedu, a program produženog boravka od 8,15 do 10,45 sati.

O nastavi ili štrajku idući tjedan pratite našu web stranicu i obavijesti na ulazu u školu.

Ravnatelj
Branko Sušec, prof.