Obavijest-Svjetski dan Roma

Danas, 8. travnja  Svjetski je dan RomaMi ćemo ga obilježiti sutra u utorak u holu škole u 12,10 sati za sve učenike naše škole. 

Nastava će u jutarnjoj smjeni biti skraćena do 12,05 sati. Učenici poslijepodnevne smjene (5. i 7. razredi) dolaze u školu u 12,00 sati (putnici čekaju autobus u 11,25 sati.). Učenici 7a dolaze na 0. sat u 11,25 sati (putnici čekaju autobus u 11,00 sati.). Nakon priredbe odvoz učenika putnika ide prema uobičajenom rasporedu (u 12,45 i 13,30).  Svim pripadnicima romske nacionalne manjine čestitam Svjetski dan Roma.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.