Poziv na predavanje "Bitka protiv vlastitog tijela"

Drage kolegice i kolege,
povodom VIII. Tjedna psihologije, već četvrtu godinu zaredom, školske psihologinje  Međimurske županije za Vas organiziraju predavanje na temu


''Bitka protiv vlastitog tijela'' (poremećaji u prehrani)


Prema posljednjim epidemiološkim procjenama u Republici Hrvatskoj 40.000 ljudi ima zdravstveni problem poremećaja prehrane (anoreksiju, bulimiju, kompulzivno prejedanje). Kako prepoznati kad netko boluje od poremećaja u prehani (koje su fizičke, a koje psihičke odrednice bolesti), koje su posljedice oboljevanja, gdje i kada potražiti pomoć- sve to saznati ćete kroz predavanje koje je namijenjeno razrednicima, učiteljima, nastavnicima (posebno tjelesno-zdravstvene kulture) i stručnim suradnicima osnovnih i srednjih škola, kao i roditeljima i učenicima.

Vjerujemo da ćete korisne informacije i savjete dobiti od organizatorica predavanja  Irene Šestak, dipl.psiholog, edukant BKT psihoterapije (OŠ Vladimira Nazora, Pribislavec)  i Martine Kovačić, univ.dipl.psih.,m.sc. (SŠ Čakovec, Gospodarska škola Čakovec, Gimnazija J.S. Čakovec).   Predavanje će se održati 18. veljače 2015. (srijeda) od 18,30do 20,00 sati u prostorijama Srednje škole Čakovec
 
Kako biste nam olakšali organizaciju predavanja, molimo Vas da svoju prijavu učinite najkasnije do 15. veljače 2015. na e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


Dobrodošli!!!