Obavijest uz prvi nastavni dan nove školske godine

U ponedjeljak, 7. rujna 2015. je prvi nastavni dan u školskoj godini 2015./2016.

Kao i prethodnih godina, taj dan će se nastava održati prema prilagođenom rasporedu:

B smjena (2. 4. 6. i 8. razredi) - od 7.30 do 9.55 sati.
A smjena (3. 5. i 7. razredi) - od 10.00 do 12.25 sati.

1. razredi OŠ Orehovica u školu dolaze u 10.00 sati u pratnji roditelja.

Učenici PŠ Podbrest dolaze u 9.00 sati.

Učenici sa sobom trebaju ponijeti školske papuče, pribor za pisanje i školsku torbu jer će dobiti školske udžbenike. Užine prvog nastavnog dana neće biti.

Učenici putnici koji dolaze u jutarnju smjenu čekaju autobus u 7.00 sati, a učenici koji dolaze na popodnevnu smjenu u 9.20 sati.