Poziv na božićnu priredbu i božićni sajam

Dragi roditelji, mještani općine Orehovica i svi prijatelji naše Škole,

sa zadovoljstvom vas pozivamo na našu tradicionalnu božićnu priredbu koja će se održati u četvrtak, 15. prosinca 2016. u dvorani Društvenog doma u Orehovici (kod kružnog toka) s početkom u 17.00 sati. Kao i svake godine, očekuje vas puno pjesme, plesa, recitacija i glume te blagdanskog ugođaja!

Od 15.30 sati na našem božićnom sajmu možete razgledati i kupiti prigodne predmete koje su izradili naši učenici uz pomoć svojih učitelja i učiteljica. Sav prihod od prodaje na božićnom sajmu će se namijeniti za opremanje dječjeg igrališta u sklopu naše škole.

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!

Učenici i djelatnici OŠ Orehovica