Predstavljanje volonterske inicijative "Vršnjačka pomoć u učenju"

U srijedu 1. lipnja 2016. u našoj ćemo školi predstaviti volontersku inicijativu "Vršnjačka pomoć u učenju". 

Volonterska inicijativa započeta je u sklopu projekta "Romski kotač na putu obrazovanja". Kako su učenici i učitelji prepoznali vrijednost ove inicijative, ona je nastavljena i nakon završetka projekta. Vrijednost inicijative prepoznata je u široj društvenoj zajednici pa smo u prosincu 2015. osvojili godišnju volontersku nagradu "Otisak srca" Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Kako bismo druge potaknuli na slične inicijative, odlučili smo u srijedu 1. lipnja 2016. inicijativu predstaviti predstavnicima Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva, Međimurske županije te općina i škola naše županije.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže u holu škole u 12.00 sati!