Centar igre i posudionica igračaka "Krenimo zajedno"

Danas u 16.00 sati počinju redovne aktivnosti Centra igre i posudionice igračaka "Krenimo zajedno".

Centar igre je zabavno mjesto na kojem se djeca i članovi obitelji, bez obzira na dob, mogu igrati i sudjelovati u kreativnim i društvenim igrama, mjesto gdje se mogu doći družiti i učiti. U knjižnici igračaka djeca mogu posuditi igračke.

Sve aktivnosti u Centru igre su neobavezne i besplatne, a vrata Centra igre su otvorena za sve.

Vidimo se danas u 16.00 sati!

Monika Kamenić, koordinatorica

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.