Pripreme za završnicu projekta "Čitajmo zajedno, čitajmo naglas: zaboravljene knjige"

Učenici Područne škole Podbrest marljivo se pripremaju za završnicu projekta "Čitajmo zajedno, čitajmo naglas: zaboravljene knjige".

Njihov projekt, u sklopu kojeg su udahnuli novi život jednoj od "zaboravljenih" knjiga na policama školske knjižnice, polako se primiče kraju. Nakon što su pročitali svih osam ilustriranih hrvatskih bajki, odabrali su najdražu koju će predstaviti sudionicima u projektu iz škola diljem Hrvatske. Na završnici projekta, koja će se održati 31. ožujka 2017. u Kinu Tuškanac u Zagrebu predstaviti će bajku "Lončiću, kuhaj!". Za završnicu su morali pripremiti i plakat kojim će, uz scenski prikaz, predstaviti svoju bajku.

Pogledajte na fotografijama u nastavku kako je protekla izrada plakata.

Galerija slika