Završnica projekta "Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige"

31. ožujka 2017. u kinu Tuškanac u Zagrebu održana je završnica izvanškolskog istraživačkog projekta "Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige".

Na završnici su sudjelovale učenice Područne škole koje su predstavljale Ilustrirane hrvatske bajke koje su, zajedno s ostalim učenicima i učiteljicama čitali tijekom školske godine. Za završnicu su odabrali bajku "Lončiću, kuhaj!", koju su Dina Mišić, Lana Šergić i Marija Šergić scenskom igrom predstavile predstavnicima škola uključenih u projekt. Projekt se ove godine proveo šesti put, a bile su uključene 44 škole i 1023 učenika iz cijele Hrvatske. 

Naša je škola ove godine sudjelovala drugi put, a sudeći prema pozitivnim iskustvima, nastavit ćemo provoditi projekt i u narednim školskim godinama. 

Galerija slika