Posjet DVD-u Podbrest

Učenici iz Područne škole Podbrest bili su pozvani u posjet Dobrovoljnom vatrogasnom društvu iz Podbresta.

Vrlo rado smo se odazvali njihovom pozivu i u petak 12. 5. odšetali u pratnji svojih učiteljica do njihove zgrade. Dočekao nas je nasmiješeni vatrogasac Marko Zrinić i održao nam kratko predavanje. Imali smo prilike razgledati vatrogasno vozilo i svu dodatnu vatrogasnu opremu. Sa zanimanjem smo zavirili u svaki kutak spremišta. Nakon toga postavljali smo gospodinu Marku pitanja i mnogi izrazili želju da bi se uključili u dobrovoljno vatrogasno društvo. Naravno da smo zaključili da o tome o tome ipak trebamo najprije porazgovarati s roditeljima.

Na kraju ugodnog druženja spremili su nam iznenađenje i počastili nas grickalicama i sokovima.

Ovom prilikom im se lijepo zahvaljujemo.

Galerija slika