Zadnja terenska nastava na Muri

U utorak 7. lipnja 2016. polaznici Zagonetne Mure idu na terensku nastavu na Muru. Polazak je u 9,00 sati ispred škole u Orehovici, predviđeni povratak je oko 14,00 sati.

Ponesite kapu "šiltericu", sprej ili stik protiv komaraca, bočicu s vodom za piće, maramice za nos. Užina će biti organizirana na terenu - ovaj put imat ćemo piknik. Ako netko želi počastiti društvo klipićima ili keksima, može, samo prije najavite kako hrane ne bi bilo previše. Obucite višeslojnu odjeću: majicu kratkih rukava i neku vesticu/laganu jaknicu.

Pribor za rad dobit ćete na terenu, ne trebate nositi ništa od pribora.

Molim učenike da obavezno donesu potpisane roditeljske suglasnosti do polaska na terensku nastavu. Oni koji nemaju, mogu suglasnosti podići kod učiteljice Tanje Oreški. Bez suglasnosti nema ukrcaja na autobus!

Vidimo se!

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.