Radionica Učeničke zadruge "Reheki" - filcanje vune

12.2.2024. u prostorima naše škole održala se radionica pod vodstvom gospođe Nevenke Mezga.

Radionica je počela u večernjim satima nakon popodnevne nastave. Učiteljice koje vode učeničku zadrugu organizirale su radionicu za učenike koji polaze izvannastavne aktivnosti. Djeca su vještinu filcanja vunom savladala od prve, dok su se učiteljice malo namučile. Svi su se dobro zabavili i proveli u smijehu. Za takvu zabavu bilo nam je potrebno: vuna, sapun, voda, ručnik i škare. Učenici su radili sloj po sloj vune te na kraju dobili predivan cvijet.

Osim dobre zabave, naučili su nešto novo.

U bogatoj fotogaleriji pogledajte kako nam je bilo te otvorite sljedeću poveznicu RADIONICA UČENIČKE ZADRUGE REHEKI.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.