Izvanučionička nastava drugih razreda

U četvrtak 7. 3. 2024. učenici drugih razreda bili su zajedno sa svojim učiteljicama Senijom i Marijanom na izvanučioničkoj nastavi.

Prvo postaja njihovog putovanja bio je most kod hidroelektrane, gdje su pogledali stari tok rijeke Drave, te jezero Dubrava kod Preloga.

Posjetili su i Centar dr. Rudolfa Steinera u Donjem Kraljevcu te panoramski pogledali prirodne oblike na njihovom putovanju.

Prije svega bilo je važno odjenuti se u skladu sa vremenskim prilikama, jer nemilosrdni vjetar pratio je naše učenike na cijelom putovanju, ali to ih nije omelo da izlet bude upamćen kao zabavan i odličan.

Više fotografija pogledajte pod sljedećom poveznicom IZVANUČIONIČKA NASTAVA 2. RAZREDA.

Senija Zadravec-Kermek

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.