Obavijest učenicima i roditeljima

Od sutra učenici naše škole mogu se javiti na nove sportske aktivnosti u našoj školi.

Ženski nogometni klub Međimurje sutra u petak 1.3.2024. godine u 18,00 sati u prostorijama škole upisuje učenice naše škole u školu nogometa. Treninzi će se održavati petkom u 18,00 sati u dvorani škole.

Od drugog tjedna početi će i projekt Košarkaškog kluba "Volim košarku". Svi zainteresirani učenici će se moći prijaviti na prvom treningu u sljedećem tjednu.

Treninge će voditi licencirani treneri. Za upis obje aktivnosti potrebna je suglasnost roditelja.

 
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.