Roditeljski sastanak 2.b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 2.b razreda održat će se u četvrtak, 19. 5. 2016., u 17:30 sati.

Dnevni red:
1. Izvršavanje školskih obaveza i trenutni uspjeh učenika
2. Aktivnosti do kraja nastavne godine
3. Razredne zvjezdice 2.b razreda
4. Kratak presjek provedenih aktivnosti
5. Anketa za roditelje
6. Ostala pitanja

Razrednica:
Petra Ivanušić

Roditeljski sastanak 2. a razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 2. a razreda održat će se u četvrtak, 12. 5. 2016., u 17:00 sati u učionici 2. a razreda.

Dnevni red:
1.    Kalendar aktivnosti do kraja nastavne godine
2.    Izvršavanje školskih obaveza i trenutni uspjeh učenika
3.    Poludnevni izlet učenika (razgled grada Varaždina, CineStar)
4.    Iz svijeta drugašića (kratki presjek provedenih aktivnosti)
5.    Ostala pitanja

Razrednica:
Marijana Višnjić

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 3.a i 3.b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 3.a i 3.b razreda će se održati u ponedjeljak, 2. svibnja 2016. u 16,30 sati u prostorijama OŠ Orehovica.

Dnevni red:

  1. Izlet učenika u Zagreb

Razrednice 3.a i 3.b razreda:
Rosanda Vrus i Tamara Vadlja

Roditeljski sastanak u PŠ Podbrest

Roditeljski sastanak za roditelje učenika od 1. do 4. razreda u PŠ Podbrest održat će se u četvrtak 21. 4. 2016. u 16,30 sati u prostorijama PŠ Podbrest.

Dnevni red:

  1. Poludnevni izlet učenika
  2. Ostala pitanja.

Razrednice: Emina Mlinarić, Senija Zadravec-Kermek

Roditeljski sastanak 2.a i 2.b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 2. a i 2. b razreda održat će se u utorak, 19. 4. 2016., u 17:00 sati u učionici 2. a razreda.

Dnevni red:
1. Poludnevni izlet učenika
2. Ostala pitanja

Razrednice:
Marijana Višnjić i Petra Ivanušić

Roditeljski sastanak roditelja i učenika 3.a i 3.b razreda

Roditeljski sastanak za roditelje učenika 3.a i 3.b razreda održat će se u četvrtak, 7.4.2016. u 16,30 sati.

Dnevni red :

  1. Odabir ponude za izlet učenika u Zagreb
  2. Odabir učenja engleskog jezika u 4. razredu kao izbornog predmeta
  3. Nadareni učenici, Kristina Tota
  4. Uspjeh u učenju
  5. Ostalo

Razrednice
Rosanda Vrus  i Tamara Vadlja