Predškolci su online

Djeca predškolskih skupina „Cvjetići“, „Medenjaci“ i „Tigrići“ već se nekoliko tjedana međusobno ne druže u svojim skupinama zbog novonastale situacije. Međutim, pjesma, ples, slušanje priča, crtanje, slikanje i druge aktivnosti i dalje su dio njihovog dječjeg svijeta.

Odgojiteljice svakodnevno putem Viber grupe, koju čine roditelji predškolaca, šalju djeci različite linkove s pričama, pjesmama, plesovima, različitim igrama te odgojno-obrazovnim zadacima. Djecu vesele zagonetke, pitalice, brojalice, jezikolomke  te kreativni likovni zadaci. Pomažu i svojim roditeljima u svakodnevnim poslovima učeći nove životne vještine.

Djeca s puno truda sudjeluju u ponuđenim aktivnostima što potvrđuju i njihovi mnogobrojni radovi. U nastavku donosimo neke od njih.

Odgojiteljice