Vožnja vlakom

U četvrtak, 26. svibnja 2022., djeca predškolskih skupina "Jagodice", "Sovice" i "Gljivice" putovala su vlakom od Male Subotice do Čakovca. Vožnja je prošla u velikom uzbuđenju, a većini je djece bila potpuno novo iskustvo. 

Po silasku s vlaka na Glavnom kolodvoru u Čakovcu, prošetali smo parkom te smo kod fontane napravili pauzu za sendvič. Nakon toga otišli smo do velikog dječjeg igrališta. Kako se u gradu toga dana održavao festival sporta, djeca su imala prilike upoznati različite vrste sportova. Najviše pažnje privukao je karate. Izlet smo završili u slatkom tonu - odlaskom na sladoled. 

Kako nam je bilo, pogledajte u fotogaleriji.

 

odgojiteljice:
Monika Horvat, Marija Horvat, Marijana Višnjić

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.