Dan sporta u predškoli

U ponedjeljak, 20. lipnja 2022., predškolci su obilježili Dan sporta. Ujutro, dok još nije bilo prevruće, natjecali su se u trčanju na nogometnom igralištu NK „Croatia“ Orehovica. Među djevojčicama najbrže su bile Lorena Horvat („Gljivice“, 1. mjesto), Mia Bogdan („Gljivice“, 2. mjesto) te Alissa Bogdanić („Gljivice“, 3. mjesto). Među dječacima najbrži su bili Mihael Ignac („Sovice“, 1. mjesto), Žan Goričanec („Sovice“, 2. mjesto) i Teo Balog („Sovice“, 3. mjesto).

Po završetku trkačkog djela natjecanja, predškolci su se okušali u raznovrsnim štafetnim igrama. Energije, zabave i smijeha nije nedostajalo.

Kako nam je bilo, pogledajte u fotogaleriji.

odgojiteljice:
Marijana Višnjić, Marija Horvat, Monika Horvat

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.