ZAVRŠNA PRIREDBA PREDŠKOLACA

U ponedjeljak, 20. lipnja 2022. djeca predškolskih skupina „Gljivice“, „Jagodice“ i „Sovice“, rekla su doviđenja svojim odgojiteljicama i bezbrižnim predškolskim danima. Predškolci su u holu škole pred svojim roditeljima, djedovima i bakama, braćom i ostalim uzvanicima imali svoju završnu priredbu.

Nakon uvodnih riječi odgojiteljice Monike i ravnatelja škole, program priredbe započeo je pjesmom „Vrtićki maturanti“. Svaka skupina predstavila se sa dvije točke. Bilo je scenskih izvedbi, pjesme i plesa, a na kraju su se djeca oprostila pjesmom „Doviđenja“.

U dvorištu škole, odgojiteljice su djeci uručile diplome. Kraj našeg zajedničkog druženja zasladili smo sokovima i grickalicama.

Svim predškolcima želimo veseli ljetni odmor i sretan put u nove školske doživljaje!

Odgojiteljice: Monika Horvat, Marijana Višnjić i Marija Horvat