Uskrsna radionica u predškoli

U ponedjeljak 25.3.2024. i utorak 26.3.2024. održane su uskrsne radionice za roditelje djece predškolskih skupina “Pčelice”, “Zvjezdice” i “Bubamare”.

Uz pomoć igle i konca te vrijednih i strpljivih ruku roditelja nastali su simpatični ukrasi za nadolazeći blagdan. Uskršnje su zečiće roditelji ponijeli kući i tako razveselili svoje mališane i izmamili im osmijehe na lica.

Zahvaljujemo svim roditeljima koji su se odazvali  te se veselimo novim zajedničkim druženjima!

Odgojiteljice

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.