Predškolci u Knjižnici „Nikola Zrinski“ u Čakovcu

Dana 9. svibnja 2024. predškolske skupine „Zvjezdice“, „Pčelice“ i „Bubamare“ bile su na izletu u Čakovcu.

Tom prilikom posjetili smo Knjižnicu „Nikola Zrinski“ u Čakovcu. Na dječjem odjelu knjižnice dočekala nas je knjižničarka Blaženka Hunjadi- Bašek koja nam je pokazala prostor knjižnice, objasnila kako se knjige posuđuju i čuvaju te kako je knjižnica dobila ime. U multimedijalnoj dvorani knjižnice, gospođa Blaženka pročitala je djeci toplu priču „Kapica za ježa“ koju su djeca pažljivo slušala. Predškolci su u prostoru knjižnice mogli prelistati slikovnice te odabrati i posuditi neke od njih. Nakon knjižnice prošetali smo središtem grada i obišli šarenu gradsku tržnicu. Na obližnjem dječjem igralištu djeca su uživala u igri, a izlet smo završili osvježenjem na sladoledu.

Odgojiteljice

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.