„Mravići“ obilježili Dan očeva

Dan očeva obilježava se 19.3. povodom blagdana svetog Josipa, Isusovog oca. Tog se dana slavi očinstvo i uloga očeva u društvu. Svakako treba imati na umu kako je odnos otac-dijete poseban, specifičan i jedinstven te ga kao takvog nitko ne može nadoknaditi. Još ako je temeljen na zajedničkoj igri, aktivnosti, druženju, tada je u životu djeteta neprocjenjiv. 

„Mravići“ su taj dan prigodno obilježili. Potaknuti razgovorom, pjesmicom, pričom imali su priliku izraziti svoje emocije i iskustva vezane uz svoje tate. Posebno uzbudljivi trenutak bio je kada su dočekivali svoje očeve u predškoli. Razveselili su ih i raznježili kratkim programom te čestitkama koje su za njih strpljivo, pažljivo i s ljubavlju izradili. 

Posebno hvala tatama koji su se odazvali, a svim tatama sretan Dan očeva!

odgojiteljica
Marijana Višnjić