Novosti iz ekološke grupe

U ekološkoj grupi radi se punom parom. Zavirite u naš kutak slobodno, a ako želite - možete nam se i pridružiti. Rado ćemo vas primiti!

Bliži nam se važan katolički blagdan uz koji se vežu brojni tradicionalni običaji poput bojanja jaja, i mi mali ekolozi posvetili smo pažnju ovoj aktivnosti. Učili smo kako na prirodan, zabavan i kreativan način ukrasiti pisanice koje će se šepuriti na našim uskršnjim stolovima.

Učenice Ekološke grupe strpljivo i marljivo uče kako isplesti šal, kapu, štucne ili nešto drugo toplo i lijepo. Marljivim i predanim radom isplele su već nekoliko šalova i kapa, a sad kreću na zahtjevnije zadatke. Ukoliko ste zainteresirani, slobodno nam se pridružite i naučite plesti s lakoćom. Pletenje osim što je dobra vježba za prste, vrlo je opuštajuće i zabavno.

Više slika